Wspólne zakupy

Wybór oświetlenia do pokoju dziecięcego to ogromne przedsięwzięcie. Ważne by było ładne, podobało się, a w konsekwencji, a może czasem nawet najważniejsze było bezpieczne.

Zanim zdecydujemy się wybrać odpowiedni model należy zdecydować czy to będzie lampka LED, tradycyjny model z żarówką a może halogen.

Lampka na biurko dla dziecka to element, którego nie może zabraknąć. Różne wzory, często elementy, które dodają uroku. A co ważne dostępność kolorów jest ogromna, można dobrać spokojnie do pokoju.
Źródło światła w lampce LEDowe jest dużo bezpieczniejsze, zanim zdecydujemy się wybrać model, pomyślmy. Tradycyjna żarówka bardzo szybko się rozgrzewa i nabiera dużej temperatury. Metalowa obudowa jest dużym niebezpieczeństwem dla naszej pociechy. Rozwiązanie LED to dobry wybór, brak nagrzanych elementów.

Wybierając się na zakupy może spytajmy o zdanie nasze dziecko. Ono dokładnie wie, czego potrzebuje, co mu się podoba. Może rybka, albo syrenka. Duża, mała. Żółta, zielona, czerwona albo niebieska. Mała podpowiedź, możliwość wyboru a w konsekwencji ogromny uśmiech na twarzy naszego dziecka.

 

Author: klubprzygoda.pl