Ciekawe gry Totalizatora Sportowego

Wiele osób chce szybko sprawdzić, czy wybrane liczby rzeczywiście okazały się szczęśliwe. W przypadku większości gier oferowanych przez Totalizator Sportowy konieczne jest czekanie do popołudniowego lub wieczornego losowania. Jednak istnieje gra, które efekty można sprawdzić już po czterech minutach. Ta gra to Keno.

 

Wiele osób decyduje się na grę Keno w kolekturach, w których jest możliwość obserwowania losowania. Należy pamiętać, że losowanie przebiega wyłącznie w takiej formie. Tabela Keno pokazuje, ile można wygrać w różnych przypadkach. Standardowo wiele osób gra o główną wygraną, czyli 200 000 zł. Jednak istnieje możliwość skreślenia nie 10, a mniejszej liczby numerów. Choć wtedy główna wygrana wydaje się mniej atrakcyjna, to jednak wiele osób decyduje się właśnie na tę opcję gry, ponieważ prawdopodobieństwo trafienia również jest wyższe.
Ciekawe w przypadku gry Keno jest to, że małe wygrane można uzyskać nie tylko przy trafieniu, ale również w przypadku, gdy nie padnie żadna liczba. Tak dzieje się w przypadku gry na 10 skreśleń. Istotne jest jednak to, by nie padła żadna liczba.

 

Author: klubprzygoda.pl