Wczasy na Mazurach. Stręgielek Ośrodek Omega

Strągielek to mała wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie węgorzewskim, w gminie Pozezdrze. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w ciszy i spokoju nabrać życiowej energii, ale też aktywnie spędzić czas.

Stręgielek Ośrodek Omega

Na terenie wsi, tuz nad jeziorem Stregiel znajduje się popularny wśród osób szukających ciszy i spokoju ośrodek Omega. Jest to całoroczny ośrodek, który oferuje odwiedzającym szereg atrakcji w zależności od konkretnej pory roku.

OMEGA Stręgielek

Omega jest to Ośrodek Szkoleniowo – Sportowy, który doskonale spełnia funkcje zawarte w swojej nazwie. Na jego terenie znajdują się między innymi boiska do gry w piłkę nożną, kąpielisko, przystań siłownia oraz budynek hotelowy. Wypoczywać w Omedze mogą zarówno poszukujący ciszy lub aktywnego wypoczynku turyści indywidualni, rodziny z dziećmi, ale tez zorganizowane wczasy, kolonie czy Zielone Szkoły. Obiekty na terenie ośrodka idealnie sprawdzą się w realizacji programów tego typu wyjazdów, a zielone otoczenie wpłynie korzystanie zarówno na zdrowie, jak i koncentrację.

 

Author: klubprzygoda.pl