Jak otworzyć kolekturę lotto?

Często w telewizji słychać głośno o wielkich wygranych w lotto. Jednak żeby wygrać trzeba grać. Nie ma takiego miasta, w którym nie istniałby punkt sprzedaży lotto. Czasami możemy spotkać się z punktami sprzedaży lotto nawet już na wsiach. Wszystkie punkty, w których możemy kupić los lub zdrapkę lotto noszą nazwę kolektury lotto.
Potencjalnie każdy może założyć sobie taką kolekturę lotto. W tym celu trzeba przesłać Formularz Zgłoszeniowy, może to być na stronie internetowej Lotto.

 

Następnie nasze zgłoszenie zostanie zweryfikowane czy spełnia wszystkie przez Totalizator Sportowy Lotto wymagania. Bardzo ważną kwestią jest lokalizacja, która jest sprawdzana w procesie weryfikacji. Jeśli otrzymamy zgodę na otworzenie kolektury lotto, wówczas podpisujemy Umowę Agencyjną i otwieramy naszą kolekturę. Sprzedaż w kolekturze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miast czy wsi, ponieważ każdy chce próbować swojego szczęścia, ponieważ może akurat jemu się poszczęści i zostanie milionerem.

 

Author: klubprzygoda.pl